یکی از داورهای رساله ی بنده که استاد دانشگاه شریف، داور رساله ی خواهر کوچیکه و استاد راهنمای ارشد ایشون هم بودن، برداشتن موضوع رساله ی من رو دادن به دانشجوی دکتری خودشون که برن روش کار کنن برای پروپوزال رساله!!!! تو 1.5 سال گذشته من رساله رو جلو نبردم و فقط رو مقالاتی کار کردم که مستقیماً به رساله مربوط نیست و فقط روش حل احتمالاً مشابه هست. این دانشجو انگار مجرد هم هست. اضطراب گرفتم، با دو تا بچه سرعت کارم خیلی پایین تره. هنوز کانتریبیوشن کارم و تعریف مسئلم دقیقاً مشخص نیست و یه نفر دیگه داره کار من پیگیری میکنه. نمیتونم اعتراض کنم چون یه دعوای اساسی پیش میاد که دودش نهایتا تو چشم خودم میره و سکوت هم ممکنه خیلی به ضررم تموم بشه. فقط میدونم که این کار بسیار غیراخلاقی بوده و ایشون حق نداشته موضوع رساله من رو که کاملا هم جدید بوده و هیچ فرد دیگه ای روش کار نمیکنه و نکرده بده به دانشجوی خودش.  خواهر کوچیکه دلداریم میده که این دانشجو اگرچه قوی هست ولی توانایی های کدزنیش ضعیفه و اصلاً نمیتونه به تو برسه. اما خوب نمیشه روش حساب کرد. سعی میکنم اون دانشجو رو از کار روی این موضوع منصرف کنم اما میدونم که اگر این یکی رو منصرف کنم استاد موضوع رو به بقیه پیشنهاد میده.
به استادم بگم یه سری مشکلات پیش میاد و نگم یجور مشکلات دیگه. تو دو راهی گیر کردم.
به این میگن ی علمی پژوهشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Jamie مرکز فروش و نمايندگي هايک ويژن To my 30th دلنوشته‌های دل ساده من❤ Sierra مکمل در بلاگ فروشگاه لوازم خانگی ، جهیزیه ، لوکس ایلیا Mindy سایت سرگرمی و تفریحی رنگین کمان